08:30 – 09:00 Registracija i kafa dobrodošlice
09:00 – 09:20 Otvaranje konferencije
09:20 – 10:00 Industrija 4.0 i eksponencijalni biznis modeli – prof. dr Dragan Đuričin
10:00- 10:30 Milan Vasilevski, NetApp
CLOUD
10:45 – 11:15 SAP u COMING cloudu – Branislav Petkov, MSK; Nebojša Ilić, COMING
11:25 – 11:55 Savremena logistika u COMING cloud-u- Željko Rosić, Transfera; Zoran Došlić, COMING
12:05 – 12:35 Kontejneri i razvoj aplikacija u cloud-u – Nevena Krunić, COMING
12:50 – 13:05 Demonstracija COMING cloud korisničkog portala – Nebojša Lončarević, COMING
13:15 – 13:45 Konsolidovana cloud infrastruktura za kontinuitet poslovanja – Roberto Poletto, COMING; Vesna Redžić, COMING
13:55 – 14:25 NSX u COMING cloud-u – Milan Vujović, COMING
INFRASTRUKTURA
10:45 – 11:15 Sistem sa 0-tom tolerancijom na otkaz –  BAT; Aleksandar Pavlović, COMING
11:25 – 11:55 Next Generation Availability – Tomislav Loparić, Veeam
12:05 – 12:35 VMware Virtual Cloud Network – Nenad Aleksić, VMware
12:50 – 13:05 Monitoring IT servisa – od infrastrukture do aplikacija – Blue Medora
13:15 – 13:45 Rešenja za arhiviranje – Nenad Veličković, COMING
13:55 – 14:25 BlockChain danas – Round Globe
BEZBEDNOST
10:45 – 11:15 Gost iznenadjenja
11:25 – 11:55 End User Computing – Air Serbia; Bojan Andrejić, COMING
12:05 – 12:35 Ranjivost IT sistema i adaptivna odbrana – Milan Perać, Clico
12:50 – 13:05 Bezbedna razmena podataka i dokumenata – Bojan Andrejić, COMING
13:15 – 13:45 Budućnost zaštite od Cyber napada – Peđa Spasić, Check Point
13:55 – 14:25 The easiest way to implement and control Your infrastructure access – Pawel Rybczyk, Wallix
APLIKACIJE
10:45 – 11:15 SAP PCOE – Nedeljko Kuduz, COMING
11:25 – 11:55 Implementacija naprednih modula u ERP rešenju – Ilija Damnjanović, COMING
12:05 – 12:35 TPS – Softver za terensku prodaju – Maja Mitrović, COMING
12:50 – 13:05 Upravljanje voznim parkom – Nikola Nikolić, COMING; Nenad Stojanović, COMING
13:15 – 13:45 Moduli za održavanje, transport i niskogradnju u ERP rešenju – Bojan Ivanović, COMING; Slobodan Đorđević, COMING
13:55 – 14:25 E-shop integracija sa ERP-om – Milan Lazarević, COMING; Jovan Milosavljević, COMING
MEDIJI
10:45 – 11:15 Miroslav Kržić, COMING
11:25 – 11:55 TeleStream
12:05 – 12:35 AVID
12:50 – 13:05 AVID
13:15 – 13:45 Userful
13:55 – 14:25 Virtuelizovani televizijski produkcioni sistem (A2 News CNN Affiliate) – Rusmir Nefić, A2; Nenad Čukalović, Tera Adria
14:25 – 14:55 Završna reč i dodela nagrada
14:55 – 16:00 Ručak